Menüü
Moonilill

Moonilill

Hinnatud: 100% Positiivne
liige alates Aug 10, 2017

pakkumised Moonilill

Ma treenin koeri Hind €5

  • positive0% Positiivne

Ma treenin koer 30-45 minutit 5€ Treenimise viisid 1. Saab kokku saada ja treenida 2. Saan anda nõu, luua graafiku kuidas koera treenida, anda nippe. Saan anda nõu 1. Kuidas kasvatada kutsikat 2. Kuidas alustada agilityga 3. Kuulekus ja trikid Endal on taks, kes oskab trikke ja vene jahispanjel, kes tegeleb agility ja rallikuulekusega ning oskab 30 käsklust ja trikki. Võtke julgelt ühendust, alati leiab lahenduse :)

Ma valmistan videomontaaž Hind €10

  • positive100% Positiivne

Valmistan teile, teie poolt saadetud piltidest/videotest ühtse video. Lisan taustale muusika, mida soovite. Ise olen teinud video oma koerte kasvamisest ja vahetusaastast. Olenevalt töö mahust võib hind olla madalam või kõrgem. Kirjutage julgelt! :)

Ma tõlgin eesti-inglise-eesti keeles Hind €5

  • positive0% Positiivne

Tõlgin eesti keelest inglise keelde ja teistpidi. Üks A4 5€ Võin tõlkida kui ka aidata teksti töötlemise ning kontrollimisega.

Ma lahendan matemaatika ülesandeid Hind €5

  • positive100% Positiivne

Aitan lahendada nii põhikooli kui ka gümnaasiumi matemaatika ülesandeid. Võin aidata tehes kogu ülesande ise, teiega koos lahendada või kontrollida teie tehtud tööd. Mahukamal tööl hind kokkuleppel. Kirjuta julgelt! :)