Menüü
 

Kasutajatingimused

ÜLDISED VABAKUTSELISTE KASUTAJATINGIMUSED

Need on üldised kasutajatingimused, mis reguleerivad õigusi ja kohustusi Teie kui kasutaja (edaspidi: Teie või kasutaja) ja portaali vabakutselised.com haldaja Real Web OÜ vahel, (edaspidi: Vabakutselised või haldaja)
 
1. Osutatav teenus
Vabakutselised hõlbustab eraisikutel või ettevõtetel osta ja/või müüa teenuseid teistelt vabakutseliste kasutajatelt, kasutades selleks vabakutselised.com portaali.
 
Vabakutselised.com portaalis võib igaüks luua endale tasuta konto ning postitada nii palju pakkumisi kui ta soovib. Müüja võib postitada sama pakkumise vaid korra. Vaid registreeritud kasutajad saavad osta ja müüa. Registreerumine on kõigile tasuta. 
 
2. Pakkumised ehk tööd
Pakkumised ei tohi sisaldada: täiskasvanute materjale või pornograafilisi teenuseid, piraattarkvara ega ühtegi teist illegaalset teenust või toodet. Vabakutselised jätab endale õiguse tagasi lükata ja kustutada ükskõik missugune pakkumine ilma selgitust andmata.
 
3. Ostja kaitse
Pärast pakkumise loomist vaadatakse see üle ning vastavalt kvaliteedijuhistele kinnitatakse või lükatakse tagasi. Juhul kui müüja poolt edastatud töö ei vasta pakkumises kirjeldatule, siis tellimus tühistatakse ning raha tagastatakse ostja vabakutselised.com kontole.  Tagastatud  rahaga saab ostja esitada uusi tellimusi.
 
4. Maksetingimused
Kõikide pakkumiste eest tuleb tasuda pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Krediidipank või LHV pank) või vabakutselised.com konto kaudu tellimuse esitamise ajal. Vabakutselised hoiab makset tagatisfondis ja maksab selle müüjale pärast seda, kui ostja on töö vastu võtnud. Vabakutselised võtab 15% teenustasu kõikide tehingute pealt.
Kasutajatel ei ole lubatud pakkuda või vastu võtta makseid ükskõik missugust muud meetodit kasutades, kui läbi vabakutselised.com süsteemi. Pakkumisi tuleb tellida, kasutades “Telli” nuppu. 
 
5. Tellimise protseduur
Pärast ostja poolt makse teostamist ning juhiste edastamist teavitatakse Müüjat uuest tellimusest ja ta saab tööle asuda. Ostjat teavitatakse tellimuse oleku muutusest e-maili teel. Pärast seda, kui ostja on valmis töö aktsepteerinud, kantakse raha müüja kontole. Kasutajatel ei ole lubatud teha ettepanekut või olla nõus suhtlema teiste Vabakutseliste kasutajatega väljaspool vabakutselised.com sõnumite süsteemi. Reeglite rikkumine toob kaasa konto sulgemise.
 
6. Hilinenud üleandmine
Kui tellimuse üleandmine on hilinenud, siis saab müüja seitsme päeva jooksul igapäevaseid meeldetuletusi. Kui Müüjal ei õnnestu tellimust selle aja jooksul täita, siis tellimus tühistatakse automaatselt ja raha tagastatakse ostja vabakutselised.com kontole. Hilinenud kättetoimetamisel on negatiivne mõju Müüja reitingule. 
 
7. Ühine tellimuse tühistamine
Mõlemad pooled, nii ostja kui müüja võivad tellimuse igal ajal ühisel kokkuleppel tühistada ilma negatiivse mõjuta Müüja reitingule. Sellisel juhul tagastatakse raha ostja vabakutselised.com kontole.
 
8.Tellimuse üleandmine
Vabakutselised ei vastuta üleantud tööde kvaliteedi eest. Ostjad peavad hoolikalt valima, kelle käest nad tellivad ning peaksid alati kontrollima teiste kasutajate poolt antud hinnanguid. Kõik vaidlused tuleb lahendada ostja ja müüja vahel otse. Kui Ostja ei ole tellimusega rahul, siis ta peab keelduma üleantud tööst ja nõudma töö teostamist vastavalt pakkumises kirjeldatule. Ostja võiks samuti jätta negatiivse hinnangu. 
 
9. Vaidlused
Me soovitame ostjatel ja müüjatel probleemid omavahel lahendada. Kui see mingil põhjusel see ei peaks õnnestuma, siis saate meiega kontakteeruda aadressil info@vabakutselised.com. Vajadusel tagastatakse raha ostja vabakutselised.com kontole.  Vabakutselised jätab endale õiguse vajadusel tellimus tühistada ilma põhjenduseta.
 
10. Raha välja võtmine
Raha saab väljastada pangakontole 5 päeva pärast seda, kui pakkumine märgiti lõpetatuks. Palun veenduge, et olete konto seadete alla sisestanud enda konto andmed, enne kui raha vabakutselised.com kontolt välja võtate. Palun arvestage väljamakse taotluste töötlemiseks kuni 3 tööpäeva.
 
11. Vastutus:
Vabakutselised on e-kommerts platvorm ja pisitööde teenuste vahendaja ning ei ole otseselt seotud pakkumistega ja eriti pakkumiste kvaliteediga.
 
12. Vastutuse piirangud:
Mitte mingil juhul ei ole Vabakutselised vastutav kahjude eest, mis ületavad pakkumise ostuhinna. 
 
13. Teavitused:
Kõik teated tuleb esitada kirjalikult ja neid saab edastada e-posti aadressil info@vabakutselised.com
 
14. Tingimuste rikkumine
Portaali haldajal on õigus jälgida kasutajatingimuste täitmist kasutajate poolt. Tingimuste rikkumise korral on haldajal õigus lisada rikkumisega seotud pakkumisele negatiivne kommentaar, kustutada pakkumine või eemaldada kasutaja portaalist.
 
15. Nõusolek
Klient nõustub täielikult nende kasutustingimustega enne vabakutselised.com portaali kasutamist. Vabakutselised võib teha muudatusi oma teenuste tingimustes ning teeb koopia viimasest kasutusel olevast vabakutselised.com kasutustingimuste versioonist. Te saate aru ja nõustute, et Vabakutselised võtab Teiepoolset teenuse kasutamist kui nõusolekut uuendatud kasutustingimustega.