Menüü

Ma kirjutan sulle põhikooli või gümnaasiumi koolikirjandi, essee või arutluse 5 € eest

: Kirjutamine


 • true
  tekno
  Hinnangud puuduvad

 • 3päeva
  Hinnanguline kättetoimetamine
 • N/A
  Hinnangud puuduvad
 • 0tellimust
  Järjekorras
Selle pakkumise lisaja logis viimati sisse 15.12.2018
siis kui Sul on aeg puhata, olen mina valmis tööd tegema!

kui Sa pole just parim kirjutaja, kuid vajaksid hädasti head hinnet, oled õiges kohas. Lisaks, kui pead seda vajalikuks - kuna kehv kirjutaja ei saa üleöö heaks, võid mulle rääkida veidi oma tasemest. Võin teha Sulle täpselt õige tasemega kirjandi, mis näeks välja, nagu see oleks Sina, kes on tõesti pingutanud - sel ajal, kui Sina arvutimänge mängisid või seriaali vaatasid.

kuna selline töö nõuab taset, ei karda ma kirjutada ka Sinu, kes Sa oled parema tasemega kirjutaja, töid - lõppkokkuvõttes on mu tase kõrge ja eneseväljendus hea, mis koos laia silmaringiga on just see, mida on tarvis kirjutada. Lisaks olen ma põhjalikult õppinud ja läbi töötanud nõudmised, mis esitatakse gümnaasiumi lõpueksamil sisu, vormi ja stiili kohta ja juhindun alati neist.

kui töö võtab üle kahe tunni minu jaoks, palun kahekordset hinda (20 eurot) ; kui üle nelja tunni, palun kolmekordset (30 eurot). Üldiselt aga ei tasu karta - kirjutan kiiresti ja toimetan veel kiiremini.

kirjutan ka arutlusi raamatute, novellide, luuletuste jms kohta, aga enne kirjutamist palun veendu, et su teos on piisavalt lühike, et mul oleks aega sellega tutvuda. võid ka täpsustada.
Jaga seda pakkumist: