Menüü
jurist

jurist

Hinnatud: 100% Positiivne
liige alates Nov 20, 2018

pakkumised jurist

Ma kirjutan lõputöid ja uurimistöid Hind €50

  • positive0% Positiivne

Kirjutan erinevaid kirjalikke koolitöid - kirjandid, referaadid, kursusetööd,, esseed, lõputööd, bakalaureusetööd, magistritööd jne. Koostan ka ettekandeid ja esitlusi. Kirjalike tööde hind üldjuhul 5€ lehekülg, esitlustel eraldi hind. Kirjuta mulle ning lepime kokku täpse hinna ja ajakulu.

Ma kirjutan kirjandi järgmiseks päevaks (kiirtellimus) Hind €15

  • positive0% Positiivne

Kirjutan sulle kirjandi või essee järgmiseks päevaks, 1-2 lehekülge, hind 15€. 3-4 lehekülge, hind 30€. Tellimus peab olema tehtud hiljemalt kell 17.00, siis saab järgmiseks hommikuks kell 6.00 kätte. Kui kell on hilisem kui 17.00, palun kirjuta postkasti esmalt.

Ma kirjutan kirjandeid eesti ja inglise keeles Hind €5

  • positive100% Positiivne

Kirjutan suurepäraseid kirjandeid, mul on lai silmaring ning sõnavara. Olen koostanud umbes 15 uurimistööd, juhendanud veidi üle viie. Hind sõltub töö mahust, üks lehekülg on 5€, kui vajad pikemat, siis suurenda tellimust selle võrra. Mahukamate tööde puhul palun kirjuta otse mulle, siis lepime kokku täpse hinna ja ajakulu. Lisaks pakun ka kiirtellimusi järgmiseks päevaks hinnaga 15€ (lühikirjandid, esseed jms), uurimistööde/lõputööde juhendamist, uurimistöö/lõputöö kava koostamist, esitluste koostamist jms. Vaata minu teisi pakkumisi!