Menüü

Ma kujundan slaidi- ja stendiettekandeid PowerPoint-is 10 € eest

: Haridus ja teadus


 • true
  loovkujundaja
  Hinnatud 100%

 • 7päeva
  Hinnanguline kättetoimetamine
 • 100%
  Pakkumise hinnang
 • 0tellimust
  Järjekorras
Selle pakkumise lisaja logis viimati sisse 11.11.2019
Kui Sul on huvitavat infot ja materjal, millest soovid teha ettekande, kuid pole kedagi, kes teeks slaidid või posteri (stendiettekande), siis oled õiges kohas. Nii slaidi- kui stendiettekande tegemisel kasutan Microsoft PowerPoint-i. Valmis ettekandest teen soovi korral ka pdf-faili.

Aitan Sul teha heal tasemel ettekande slaidid või stendi, mis vastab nii Sinu ootustele kui ka ettekande nõuetele: kujundan, küljendan, animeerin ja vajaduse korral ka toimetan. Kujundan uue ettekande või teen ümber juba olemasolevad slaidid või posteri. Soovi korral teen vajalikud tabelid ja diagrammid Sinu andmetest.

Saan Sind aidata juhul, kui saadad mulle oma ühemõttelised ja selged soovid koos tähtajaga ning materjalid (teksti, pildid, joonised, tabelid jne). Kõik materjalid peavad olema kopeeritavad. Materjalide kaitse on 100% garanteeritud. Kui töö on tehtud, kustutan kõik materjalid ja ka valmis töö oma arvutist.
Kui soovid, et teen ettekandesse tabelid ja diagrammid, pead saatma oma andmetabeli Exceli failina.

Austan Sinu privaatsust, konfidentsiaalsus on 100% garanteeritud.
Võtan töösse ainult ühe töö korraga ja teen selle valmis nii kiiresti kui võimalik.
Teen muudatusi senikaua, kuni oled tulemusega rahul.

Teen tööd tunnitasu alusel, 1 tund 10 eurot (see on üks ühik).
Töö täpse mahu saan öelda pärast seda, kui tean Sinu soove ja olen näinud materjale – palun saada need mulle enne tellimuse esitamist lingi „Kontakteeru pakkujaga“ kaudu.
Juhul kui töö maht ületab 1 tundi, tuleb teha mitu tellimust (tellida mitu ühikut).

NB! Saan teha hea kvaliteediga esitluse ühe tunniga juhul, kui saadad mulle sisu ja kõik materjalid valmis kujul. Võin teha ettekande ka nii, et annad mulle ainult teema ja peamised alateemad, kuid selleks kulub rohkem tunde.

Kui Sul on küsimusi või vajad lisateavet, võta julgesti ühendust.
Jaga seda pakkumist: